Ľudia na ŠAVŠ

Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. Zuzana Hejhalová
Identifikačné číslo: 1025
Univerzitný e-mail: zuzana.hejhalova [at] savs.cz
 
Studijní referentka - Studijní oddělení (AU ŠAVŠ)

Kontakty               Životopis     Vedené práce     
Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce:
Bakalárska práca
Názov práce:
Program Green Travel a jeho zavedení v Bentley Motors Ltd.
Autor: Ing. Jana Bahníková
Pracovisko: ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s.
Vedúci práce:
Oponent:
Stav záverečnej práce:
Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:
Čeština

Čeština        Angličtina

Názov práce:
Program Green Travel a jeho zavedení v Bentley Motors Ltd.
Abstrakt:
Bakalářská práce je zpracována na téma Program Green Travel a jeho zavedení v Bentley Motors Ltd. Práce se zabývá dopravou do zaměstnání a je členěna na teoretickou a praktickou část. Teoretická část se týká představení programu Green Travel a jeho součásti jako je chůze, jízda na kole, využívání hromadné dopravy a sdílení automobilů. Praktická část popisuje zavedení programu Green Travel ve firmě Bentley Motors Ltd., zvolení opatření šitých firmě na míru a soubor přínosů pro zaměstnance. Dále práce rozebírá stav dopravy ve ŠKODA AUTO a.s. a navrhuje opatření ke zlepšení současného stavu. V závěru je provedeno zhodnocení celkového přínosu programu jak pro firmu, tak i pro zaměstnance a celou společnost.
Kľúčové slová:
Green Travel, doprava do zaměstnání, sdílení automobilů

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.