Ľudia na ŠAVŠ

Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. Zuzana Hejhalová
Identifikačné číslo: 1025
Univerzitný e-mail: zuzana.hejhalova [at] savs.cz
 
Studijní referentka - Studijní oddělení (AU ŠAVŠ)

     
Absolvent
     
     
     
Vedené práce
     
Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce:
Bakalárska práca
Názov práce:
Zákaznické vnímání Corporate Designu v místě prodeje
Autor:
Pracovisko:
Katedra marketingu a managementu (ŠAVŠ)
Vedúci práce:
Oponent:
Ing. Jaromír Kuhn
Stav záverečnej práce:
Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:
Čeština

Čeština        Angličtina

Názov práce:
Zákaznické vnímání Corporate Designu v místě prodeje
Abstrakt:
Bakalářské práce je zaměřena na firemní design jako na součást corporate identity. V teoretickém východisku řešení je objasněno, co si pod pojmy představit a jejich využití. Dále jsou popsány dílčí prvky jednotného vizuálního stylu a další elementy, které se nachází v místě prodeje a mohou ovlivnit nákupní chování zákazníků. Analýza současného stavu poznání zkoumá firmu ŠKODA AUTO, její corporate identity a především rebranding firmy ŠKODA AUTO s detailnějším zaměřením na jejich místa prodeje. Konkrétně v Zákaznickém centrum v Mladé Boleslavi je proveden marketingový výzkum na vnímání zákazníků v prostorách centra. Ve vlastním návrhu řešení či aplikace je provedena analýza corporate design centra, vyhodnocení výzkumu a případné doporučení ke zlepšení nákupního prostředí.
Kľúčové slová:
corporate identity, corporate design, prodejní místo, marketingový výzkum

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.